Julia Stiles meenutab koostööd vara lahkunud Heath Ledgeriga: ta andis täiega gaasi ja ma sain seda vaadata


Julia Stiles meenutab koostööd vara lahkunud Heath Ledgeriga: ta andis täiega gaasi ja ma sain seda vaadata
Foto: Scanpix

Näitlejanna Julia Stilesi tähelend sai alguse juba väga varajases nooruses. Tänu sellele õnnestus staaril koostööd teha ka liialt vara lahkunud hurmuri Heath Ledgeriga.

Hiljutises intervjuus tunnistas Stiles, et tema elu üks lemmikumaid võttepäevi oli filmi "10 põhjust sind vihata" võtetel, kus oli Heath Ledgeri uskumatu talendi tunnistajaks, vahendab Celebrity Insider.

Võtetel esitas Ledger Frankie Valli ja the Four Seasonsi hitti "Can’t Take My Eyes Off Of You". Stilesi sõnul ei teadnud keegi, et Ledger nii laulda oskab. "Kogu see päev oli lihtsalt uskumatu. Me jooksime seal staadioni treppidel üles ja alla ja keegi ei teadnud, et tal nii võrratu hääl on. Ta andis lihtsalt täiega gaasi juurde ja ma sain seda terve päev vaadata."

Laialt on levinud kuulujutt, et just Stiles oli ka see, kes kaasstaaril hitti laulda soovitas. Näitlejanna ise neid jutte ei kinnita. "Ei, see ei olnud kindlasti minu mõte."

Stiles on ka varem Ledgeriga töötamist meenutanud ning seni on näitlejannal oma kolleegi kirjeldamiseks jagunud vaid kõige armsamaid sõnu.

Ledger suri 2008. aastal vaid 28-aastasena erinevate retseptiravimite tarvitamise tagajärjel.