Jüri Butšakov avaldab, miks suurest perest ei unista: kaks on täitsa piisav laste arv

 (13)
Jüri Butšakov avaldab, miks suurest perest ei unista: kaks on täitsa piisav laste arv
Foto: Martin Ahven, Õhtuleht

"Õhtu!" särav saatejuht Jüri Butšakov andis koos elukaaslase Annikaga Perele ja Kodule intervjuu, kus rääkis pereelust ja edasistest plaanidest. Muu hulgas sellestki, kuidas on võimaliku perelisaga.

Jüri ja Annika peres kasvab praegu 2,5 aasta vanune Lili. Millal siis uut lapsukest on oodata? Jüri ja Annika naervad, et arvasidki, et seda küsitakse. "Küll ta tuleb."

Aga mitte päris ülehomme. Nii mõnus on ju veel natuke aeg-ajalt ka kahekesi-elu nautida – reisida ja kontsertidel käia. Nii on nad kahekesi käinud New Yorgis, lapsega koos aga Türgis. Kahekesi-aja võtmine paarile keeruline ei ole – Annika ema näol on neil supervanaema, kes Lilit iga kell suurima heameelega hoiab.

Selle jutu peale läheb Jüril silm särama: "Ma ei suuda ka ära oodata, millal saan koos tütrega kõike seda tegema hakata – minna suurlinna­reisile või kontserdile."

Suurest perest pole aga kumbki unistanud. Jüri vennal on kolm last, kes Lilil sageli külas käivad. Samuti on kolm last Jüri pinginaabril ja onupojal. Ta vaatab neid tunnustavalt, kuid kadeduseta. "Kaks on täitsa piisav arv," leiavad Jüri ja Annika üksmeelselt.

Pikemalt saab lugeda SIIT.