Justin Timberlake lapsega isolatsioonis olemisest: see pole lihtsalt inimlik


Justin Timberlake lapsega isolatsioonis olemisest: see pole lihtsalt inimlik
Foto: Scanpix

Laulja Justin Timberlake püsib kodus koos abikaasa Jessica Bieliga ja 4-aastase poja Silasega ning tunnistab, et ööd ja päevad lapsega olemine ei ole midagi kerget.

Hiljuti antud intervjuus tõdes Timberlake, et kuigi ta pere tunneb end kodus isolatsioonis hästi, siis terve päev isa rollis olemine lihtsalt pole enam inimlik, vahendab Fox News.

"Kõige rohkem tunneme seda, et ... lihtsalt 24 tundi vanema rollis, ilma lastehoiu või lasteaia abita, ei ole inimlik. See lihtsalt pole," selgitas laulja ning tõdes, et vahel pole poeg isa pingutustega ka üldse rahul ja vaatab teda eriti ärritunud näoga. "Siis ma lihtsalt mõtlen, et okei, rahu. Võtame 20 minutit pausi. Ma mõistan sind. Lihtsalt reklaamipaus," kirjeldas staar, kuidas lapsele üksi olemiseks aega annab.

Staar avalikustas, et pages koroona eest perega Montanasse, sest on piisavalt õnnelik, et omada kohta paigas, kus saab igal hetkel ka loodust nautimas käia. "Siin, kus meie maja on, ollakse üksteisest eemal juba niikuinii. Võimalus kõndida oma hoovist välja ja minna matkama, see on suurepärane."