Käbi ei kuku kännust kaugele! Kirsti Timmeri tütrel on ka nõiavõimed

 (67)
Kirsti Timmer ja tütar
Kirsti Timmer ja tütarFoto: KALEV LILLEORG

Menuka ennustusraamatu "Taroskoop 2020" välja andnud Kirsti Timmeri (48) selgeltnägijavõimed on edasi kandunud ka tema tütrele Merilyle (25) – eriti tugevalt olevat need võimed esile tõusnud viimastel aastatel.

Neiu sai enda sõnul juba kuueselt aru, et tunnetab maailma teistmoodi kui tema sõbrad: "Kaarte hakkasin panema, kui olin viisteist. Siis mõistsin, et näen rohkem elu tumedamaid toone. Nii noorena oli see hirmuäratavam kui täna. Kõige õõvastavam kogemus on olnud transsiminek, kust ma enam välja ei pääsenud ning pidin läbi elama ühe teise inimese surma – täpsemalt tema agoonia ja viimased hetked kuni siitilmast lahkumiseni."

Kirsti sõnul hakkasid tarokaardid Merilyga rääkima eriti võimsalt poolteist aastat tagasi. "Nägin Tartus väga hirmsaid kaarte müügil ja näitasin neid Merilyle," seletab Kirsti. "Kaar­did, mis mulle sõnagi ei öelnud, rääkisid temaga vabalt. Merilyle on antud hästi tugev taju ja võime, mida tema puhul isegi kardan.

Kirsti on juba aastaid tegelenud inimeste nõustamisega tarokaartide abil. Tõuke andis talle selleks selgeltnägija Marilyn Kerro.