Kadri Simson - kõige jutukam poliitiline kaunitar!

 (128)
Kadri Simson - kõige jutukam poliitiline kaunitar!
Foto: Andres Putting

Kadri Simson (neiupõlvenimi Must toim.) on kõige staažikam poliitkaunitar, kes astus Eesti Keskerakonda samal aastal kui võitis Miss Tartu 1995 tiitli. 17 aastaga on ta lennanud erakonnas märkimisväärselt kõrgele, olles nii partei peasekretär kui aseesimees.

Simson on Riigikogu liige ja fraktsiooni esimees, Eesti NATO Ühingu nõukogu aseesimees ning Eesti Välispoliitika Instituudi nõukogu liige. Ta rabab Riigikogu väliskomisjoni ja NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsioonis, on Riigikogu Eesti-USA ja Eesti-Türgi parlamendirühmade esimees, kõneleb ohtralt Eesti vägede kojutoomise ja astmelise tulumaksu kehtestamise eest, seisab vastu toasooja ja ravimite käibemaksu langetamisele...ehk ühesõnaga, on kõige enam kõnesid ja sõnavõtte pidanud XI Riigikogu koosseisu liige.

See kaunitar on ära kodustanud ajakirjanik Priit Simsoni, kellega sõuti 4 aasta eest õnnelikult abielusadamasse. Missitiitlitest tähtsamaks on Kadri alati pidanud haridust, mistõttu on tal ette näidata magistrikraad University College Londonist ning korporatsioon Amicitia vilistlane. Vastupidiselt oma missivõistluste kolleegidele on see kaunitar ühele erakonnale truu ning ei põgene poliitikast ilmselt iialgi!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!