Kahju! Selena Gomez ei plaani sotsiaalmeediaga veel tegemist teha

 (4)
Selena Gomez
Selena GomezFoto: Foto: Chris Pizzello/Invision/AP/Scanpix

Laulja Selena Gomez viibis oktoobrist alates terviseprobleemidega ravil ja on nüüd kodus tagasi. Ärevushäirete ja depressiooni tõttu abi vajanud Gomez on nüüd otsustanud, et lase internetis valitseval negatiivsusel ennast uuesti mõjutada.

Gomezi lähedane allikas on veebilehele Hollywood Life öelnud, et kuigi laulja teab, et mingi hetk peab fännidega sotsiaalmeedias taas ühendust võtma, ei plaani ta seda veel nii pea teha.

Allikas räägib, et Gomezit on sotiaalmeediast eemal olemine rahustanud ja ta ei taha sealse negatiivsusega enam tegeleda. Laulja pere ja sõbrad toetavad tema paranemist igati ja mõistavad otsust fännidega veel mitte ühendust võtta.

Hollywood Life kirjutab, et Gomez tunneb ennast üle pika aja õnnelikult ja tahab end ümbritseda vaid armastusega. Kui ta varem hoolis oma Instagrami jälgijate arvust ja oli meeletult uhke, et sellega teistest tunduvalt ees oli, siis nüüd peab ta seda ebaoluliseks.

Vaatamata sotsiaalmeedia olulisuse vähenemisele, hoolib ta siiski oma fännidest ja tahab nendega suhelda. Kõige tähtsam on valmisolek ja õige ajastus, et maailmaga suhtlemine taas tervist ei mõjutaks.