Kahtlane lugu! Vene supermodell kukkus poolalasti aknast alla, leiti mitu tundi hiljem ja vaagub haiglas hinge

 (24)
Kahtlane lugu! Vene supermodell kukkus poolalasti aknast alla, leiti mitu tundi hiljem ja vaagub haiglas hinge
Instagram / @k_ksusha

Vene tippmodell ja Vogue’i kaanestaar Ksenija Puntus võitleb oma elu eest pärast kolmandalt korruselt alla kukkumist. Neiu vigastused on ulatuslikud — ta vigastas tõsiselt pead, murdis vaagnaluu, mõlemad jalad ja suures ulatuses roideid, vahendab Komsomolskaja Pravda.

Politsei on intsidendi kohta algatanud kriminaaluurimise, kuna asjaolud on väga kahtlased — 21-aastane Puntus kukkus küll väidetavalt välja oma poiss-sõbra korteri aknast, kuid ta oli seejuures praktiliselt alasti ning leiti mitu tundi hiljem hoopis eemalasuvast põõsast tänavat puhastanud kojamehe poolt. Lisaks eluohtlikele vigastustele oli elu ja surma vahel vaakuv kaunitar alajahtunud, kuna õues oli 5 miinuskraadi.

Puntuse poiss-sõbraks on kuulsa Vene režissööri Nikita Mihhailkovi pojapoeg Andrei Bakov, kes on otsustanud olukorda mitte kommenteerida. Modelli sõbrad on aga veendunud, et tegu polnud õnnetusega, neiu tapmiskatset üritatakse kinni mätsida ning Puntuse vigastusi ei põhjustanud kukkumine.

“See kõik on ääretult kurb. Me palvetame tema eest. Ta ei mäleta juhtunust mitte midagi ja suudab üleüldse hetkel ainult oma nime meenutada,” kirjeldab Puntuse sõbratar meediale ja väidab, et saatuslikul õhtul toimus kuriteopaigaks kuulutatud korteris metsik pidu.

Viimane pilt kaunitari Instagramis on pärit kolme päeva tagusest ajast.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm