Kaine või purjus? Jakko Väli paljastab skandaalse kommentaari tagamaad: minu mõte tol hetkel oli: kurat, mingi Evelyn Sepp ka veel!

 (21)
Jakko Väli
Jakko VäliFoto: Ilmar Saabas

Värskes Eesti Ekspressis räägib ajakirjanik Sulev Vedlerile suu puhtaks skandaalne nõunik Jakko Väli, kes vannub pühalikult, et poliitik Peeter Ernitsa Facebooki seinal lahti rullunud lõimes Evelyn Sepale läkitatud ääretult solvav kommentaar ("Evelyn, sa pead kurvastuma. Keegi sulle enam taha panna ei taha, suhu võtta ei soovi." toim.) oli kirjutatud kaine peaga.

"Ma olen läbinud ühe ravi ja tarvitan alkoholi väga-väga minimaalselt. See oli puhtalt emotsiooni pealt," kinnitab Väli ning lisab, et läks tol õhtul endast välja seetõttu, et luges Delfi kommentaare artiklile "Kert Kingo uue nõuniku kirev taust: joobes autojuhtimine, võlgade eest põiklemine ning mitu tingimisi karistust“.

"Ma ei loe kommentaare juba aastaid enda närvide säästmiseks, aga seekord tegin seda umbes tund aega. Ja siis keegi juhtis mu tähelepanu, et Peeter Ernitsa seinale Facebookis on ilmunud Evelyn Sepa mingisugune kommentaar ja minu mõte sel hetkel oli: „Kurat, mingi Evelyn Sepp ka veel!“

Loe edasi Eesti Ekspressist!