Kaisa Selde avalikustab, millega kodus aega veedab: tegime parima sõbrannaga kokkuleppe, et endid võimalikult paksuks süüa


Kaisa Selde avalikustab, millega kodus aega veedab: tegime parima sõbrannaga kokkuleppe, et endid võimalikult paksuks süüa
Foto: Tiit Blaat

Näitleja Kaisa Selde tunnistab, et tema eesmärk on kodus võimalikult palju võimalikult häid asju süüa ja koristada.

Selde ja ta parim sõbranna kavatsevad elu nautida ja kaalus juurde võtta, vaid selleks, et trennisaalid pärast veelgi rohkem rõõmu valmistaks. "Ja siis juba mitte paari, vaid paarikümne kilogrammi pärast!"

"Lisaks armastan ma koristamist, seega katsun mitte ühe päevaga kõike läikima küürida," tõi Selde välja oma teise tavapäratu lemmiktegevuse.

Loe pikemalt Naistelehest.

Ka näiteks Merle Palmiste on Kroonikale tunnistanud, et teda eriolukord ei morjenda. "Mitte kuhugi ei ole kiiret. Tuleb päeval uneke, saab pikutada, läheb öösel uni ära, olen üleval, kaua tahan."

Gerli Padaril on aga kaotatud esinemistest kahju. "Minul jäävad ära mitmed "Lotte" etendused Vanemuises, samuti Lotte ja Klausi muusikatunni kontsertetendused. Kõige enam on kahju sellest, et otsustasin üle pika aja minna pisikesele tuurile Eestis koos Kelli Uustaniga. Kevad tundus selleks just õige aeg – kõik lööb õitsele ja lööme ennast ka lille. Nüüd tuleb plaanid veidi ümber mängida ja lükkame oma kontserdid edasi."

Kuidas eriolukord on kodumaiseid staare mõjutanud, loe pikemalt SIIT.

Rannap Roostevaba maailm