Kaja Kallas paljastab ähvardused, mida saab: jäta see auto meelde, ma sõidan sust sellega üle

 (160)
kaja kallas
kaja kallasFoto: Tiit Blaat

“Facebookis käin ma harva. Kui seal toimub midagi, millele pean reageerima, siis mulle öeldakse (hingab sügavalt sisse, lööb risti ette…) ja ikkagi lähen. Vabatahtlikult oma vaimse tervise huvides seal tihti ei käi. Telefonis mul ei ole seda äppi, aga Messengeri kasutan küll," sõnab Kaja Kallas Anne & Stiili veergudel oma päevast rääkides. Nagu selgub, on päevades ka ähvardusi - lausa räigeid.

Kas teid on ähvardatud ka? “Jah, muidugi, aga ma ei võta seda isiklikult. Mu abikaasa ütles ükskord, et sa pead kuhugi teatama. See oli pärast kirja, mille sisu oli “Jäta see auto meelde, ma sõidan sust sellega üle!”

"Üldiselt on olukord hullemaks läinud... Valimis­kampaania ajal sõitsin bussiga, millel oli minu pilt peal. Laps istus kõrval. Seisime Viru keskuse ees valgusfoori taga ja üks mees nägi mind, jooksis, rusikas püsti, bussi poole. Tuli ukse juurde ja kui nägi, et mul on laps kaasas, siis taandus. See oli esimest korda, kui tundsin reaalselt hirmu ja mõtlesin, et mida ta nüüd teeb. Rootsis on erakonna juhtidel ihukaitsjad,” tõdeb Kallas.

Loe pikemalt Anne & Stiili veergudelt!

Rannap Roostevaba maailm