KAKS MILJONIT! Ärimees Iraj Zand nõuab Lustilt ja telefirmalt hiigelsummat mainekahju eest

 (137)
Katrin Lust
Katrin LustFoto: Rauno Volmar

Harju maakohtus toimus täna eelistung Katrin Lusti, All Media Eesti AS (TV3) ja Iraj Zandi asjas, kus sai selgeks, et Zand soovib mainekahju tekitamise eest miljon kummaltki väidetavalt süüdlaselt, valeväidete ümberlükkamist, pluss veel varaliste kahjude hüvitamist mitmekümnete tuhandete ulatuses.

"Ma ei tea siiamaani, et keegi oleks soovinud ajakirjanikult saada ühe loo eest miljonit," rääkis Lust kohtumajas Õhtulehele.

"Mis mind paneb selle loo juures hämmastama, on see, et enne loo ilmumist tuleks teha kõik selleks, et laim sinu kohta ei ilmuks. Üritasime Zandiga üle kahe kuu läbirääkimisi pidada, teda kaamerate ette meelitada, näha neid asitõendeid – ei midagi. Lõpuks jõudis see lugu eetrisse ja siis tahetakse miljonit," on Lust hämmingus, ent õnnelik, et tema varasid seni arestitud veel pole. Kohus jätkub 9. detsembril, ent kohtunik soovitas osapooltel omavahelisele kokkuleppele jõuda.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

Meenutame, et eelmise aasta oktoobris kinnitasid mitu noort naist TV3 „Seitsmestes uudistes“, et neid vahendati elava kaubana Iraj Zandi nimelisele ärimehele. 72-aastane ettevõtja olevat pakkunud tütarlastele seksi eest raha ja kingitusi. Pärast uudise avalikkuse ette jõudmist käsitles Katrin Lust teemat edasi oma saates Kuuuurija“, kus jagasid oma muljeid veel mitu Zandi väidetavat ohvrit.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm