Kalle Palling avameelselt lahutusest ja uuest suhtest: hea on olla jälle armunud!

 (32)
Kalle Palling avameelselt lahutusest ja uuest suhtest: hea on olla jälle armunud!
Fotod: Ekspress Meedia

Sel suvel sotsiaalmeedias oma lahutusest teatanud Kalle Palling tunnistab, et ta mõtles pärast suhte lagunemist, et ta ei lahku ikkagi Riigikogust.

Tagantjärele pihib ta Eesti Ekspressis, et kui ta ikkagi oleks poliitikasse jäänud, oleks see olnud väga vale samm: jah, eraelu on pea peale keeratud, aga jätkamine tööga, mis enam üldse ei istu, oleks kokkuvõttes hullem olnud.

Kalle arvab, et kui lahutada, siis ajal, mil väljas valge ja päike paistab. "Oleks see praegu juhtunud – akna taga pime ja sajab vihma – palju hullem. Hea on olla jälle armunud."

Artikkel refereeritud Eesti Ekspressist.

Mõned nädalad tagasi kinnitas Palling, et tema ja ehtekunstnik Birgit Skolimowski kohtusis esmakordselt augustikuus Otepääl toimunud moekunstnik Kristina Viirpalu ja ärimees Even Tudebergi pulmas.

Vaid päev enne Pallingu ja temast kaheksa aastat vanema pruudi kohtumist, oli Kroonika avalikustanud Mai Pallingu uue suhte multimiljonär Margus Kangroga. See paar oli esmakordselt tutvunud juulikuus Ida-Virumaal toimunud sõpruskonnapeol, kuhu Pallingud saabusid veel käsikäes ja ühtse paarina. Aga ometi juhtus sel peol midagi, mille tõttu teatas Kalle vaid kaks nädalat hiljem lahutusest.

Rannap Roostevaba maailm