Karjääripööre? La La Ladies tüdrukud hakkasid tegema stand-upi: materjali jagub, see kõik on päriselu

Fännid ihkavad tüdrukute sukkpükse ja pesemata pesu!

Ansambli La La Ladies liikmed Diana Varik, Kethi Uibomägi ja Inga Tislar on võtnud ette täiesti uudse rolli ning astuvad Tartus Hansa hoovis publiku ette stand-up koomikutena, et rääkida jaburaimatest olukordadest, millega läbi aastate on silmitsi seistud. Stand-up etenduse "La La Wonderland" autor on Ain Mäeots ja kogu see loominguline nelik külastas neljapäeva hommikul saadet "Vikerhommik".

Mäeots paljastas saatejuht Taavi Libele antud intervjuus, et idee teha tüdrukutebändist stand-up etendus tuli Kethi Uibomägilt, kes seejärel selgitas, et kindlasti pole nad hakanud komödiantideks lihtsalt niisama, vaid mängitakse ikka iseennast. “Me räägime ja toome ellu neid olukordi, mis meil on päriselus meie kontsertidel juhtunud — kõik need tüübid, keda me oleme kohanud ja jaburad kohad, kus oleme esinenud. See on kõik päriselu, meil polegi vaja seda niiöelda naljaks pöörata, see on täpselt selline nagu ta on ja siiani on tundunud, et on olnud naeruhõiskeid rohkem kui korra. Järelikult on materjal piisavalt hästi edasi antud,” nentis Uibomägi enesekindlalt.

Ansambli teine liige Diana Varik tutvustas näiteks üht pikantsemat seika tüdrukutebändi elust, mis kätkes olukorda, kus andunud fänn nõudis La La Ladies’e intiimseid esemeid. “"Tere! Olen teie kuuma ansambli suur fänn. Minu ema on hea käega, ta teeb ägedaid kaltsuvaipasid. Siit ka küsimus, kas teil on jäänud pärast esinemist kasutatud võrksukkpükse ja pesu, mida olete nõus ära annetama. NB! Ei pea olema pestud!” kirjutas meile Reimo,” luges Varik ette reaalselt neile laekunud tekstisõnumi. Hiljem ilmus kahtlane noormees ka ühele kontserdile. “See etendus on täielik küte,” kinnitas Mäeots naerdes.