Karm suuvärk! Endine presidendi kantselei juht Siim Raie saatis Martin Helme otse-eetris p...sse

 (834)
Karm suuvärk! Endine presidendi kantselei juht Siim Raie saatis Martin Helme otse-eetris p...sse
Fotokollaaž / Kuvatõmmis

Neljapäevane "Kolmeraudne" tõotas juba eetri eel tulist lahingut, sest vastamisi pandi istuma Martin Helme ja Vabariigi Presidendi Kantselei endine juht Siim Raie. Teemaks muidugi viimastel nädalatel kirgi kütnud "ärmatamine" ehk tants ja trall Ärma talu ja Toomas Hendrik Ilvese ümber.

"Kas maksumaksja saab nüüd Ärma endale," püstitas Helme küsimuse, mis Siim Raie lõplikult endast välja viis. Tuline vaidlus päädis aga sellega, et viimane, pealegi kõrge riigiametnik Raie poliitik Martin Helme selgesõnaliselt inimese taguotsa uurima saatis. Siim Raie töötab nimelt muinsuskaitseameti peadirektorina.

"Mine p...sse," pobises Raie, mispeale saatejuht Mihkel Raud kisklejaid omavahel lahutada püüdis ning mis teisel katsel ka õnnestus.

"Olgu sõbrad, olgu-olgu-olgu, stop! Ma ei taha segada teie vestlust, mille käigus endine kantselei juht saatiski mehe p***e," võttis Raud sõnaohjad taas enda kätte ning viis teema hoopis Eerik-Niiles Krossile.

Hea lugeja, anna kommentaariumis teada, kas Siim Raie enesevalitsuse kaotamine Martin Helme jutu peale oli õigustatud või mitte?