Karmen Pedaru 32 000 krooni maksev kleit leiti üles

 (22)
Karmen Pedaru
Foto: erakogu

Moekunstnik Arne Niidult tellitud hirmkallis kleit, mille modelliärinaine Margit Jõgger (43) saatis Eesti Posti vahendusel Ameerikasse ning mis seal tema pahameeleks kaotsi läks, on tänaseks välja ilmunud.

Kümme päeva pärast postipaki saabumist USAsse juhtus ime ja pakk ilmus välja, vahendab Kroonika.

Nii sai novembri esimesel nädalal supermodell Karmen Pedaru (19), kellele kleit oli saadetud, ka selle kätte. Halloweeni peole Karmen sellega ei jõudnud, aga ehk mõnele järgmisele.

Margit Jõgger pani kleidi teele 23. oktoobril, ning see jõudis küll suure lombi taha, ent kadus seal jäljetult. Mõistagi oli Jõgger Eesti Posti peale väga pahane. Ime sündis 5. novembril, kui USA postiadministratsioon teatas, et saadetis on leitud.

"Ameerika Ühendriikide postiadministratsioon vabandab asjaosaliste ees seoses hilinemisega," teatab ASi Eesti Post kommunikatsiooni- ja turundusosakonna juht Inge Suder.

Ent Margit Jõggerile jäi okas siiski hinge. "Kiirpakk, mis on saadetud New Yorki, peab jõudma paki saajani kolme tööpäeva jooksul. Nii on nende kodulehel ka kirjas. Lähtugem sellest. Seega on teenus jäänud saamata!"

Rannap Roostevaba maailm