Karmid süüdistused: kas Angelina ja Bradi tütar palub meeleheitlikult isa, et teda ema juurest ära võetaks?

 (4)
Karmid süüdistused: kas Angelina ja Bradi tütar palub meeleheitlikult isa, et teda ema juurest ära võetaks?
Shiloh, Brad ja Angelina aastal 2011. Scanpix

Eksabikaasad Brad Pitt ja Angelina Jolie on kulutanud viimased kolm aastat advokaatide uksi, et saada selgusele nende lahutustingimustes. Kuigi Angelina sai kuue lapse esmased hooldusõigused ning Brad saab väga vabalt nendega ka aega veeta, siis kirjutab kõmuleht National Enquirer, et tegelikult ei ole peresisesed suhted nii roosilised, kui võib paista.

Lehe andmetel soovib paari vanim bioloogiline laps, 13-aastane Shiloh, elada hoopis oma isaga. "Nende räpane lahutus on mõjutanud teda kõige enam," kirjutab Enquirer.

"Tal oli alati eriline side Bradiga, selline, mida tal pole Angelinaga kunagi olnud ja seetõttu ta lausa palub, et ta saaks elada isaga," ütles allikas lehele. Nimelt olevat Shilohile, kes tegelikult soovib, et teda kutsutaks Johniks, pinnuks silmas, et ema aeg kulub lahutusadvokaatidega tegelemisele ning viimasel ajal on ta olnud hõivatud ka uue linateose "Pahatar 2" promomisega.

"Inimesed on rääkinud, et Shiloh on pidevalt telefonis ning saadab Bradile emaile ja sõnumeid, mis paluvad, et ta saaks Angelina juurest ära kolida."

Viimasel ajal on räägitud ka palju sellest, et Brad ei saa osade teiste lastega pärast lahutust üldse läbi. Selle aasta alguses ringlesid ka kuulujutud, et näitleja on füüsiliselt läinud kallale paari vanimale pojale Maddoxile, kes sel sügisel kolis Lõuna-Koreasse, et seal kõrgharidust omandada.