Kas Katrin Väli iseloom on tema koera sarnane?

 (11)
Aeroobikakuninganna 2009
Foto: Ilmar Saabas

Aeroobikatreener ja Haremi tantsugrupi eestvedaja Katrin Välil on olnud juba pikemat aega kodus väike lemmikloom nimega Baci. Miks Katrin just sellise koerakese valis ning kuidas ta temaga hakkama saab?

Katrin räägib Buduaaris, et Baci on Yorkshire terjeri tõugu ning nime sai ta perenaise lemmikkommide järgi, mis on pärit Itaaliast. Eesti keeles tähendab Baci "musi".

"Kuna minu vanematel on Rakveres juba suur koer olemas - Itaalia Corso tõugu - siis arvasin, et Tallinnasse ma endale teist suurt koera ei võta, põhiliselt ikka sellepärast, et pisike koer sobib paremini korterisse elama. Yorkie kasuks otsustasin sellepärast, et need koerad on hästi sõbralikud ja energilised. Baci teeb ka kõige halvema tuju sekundiga heaks," räägib Katrin.

Kui küsida, kas Katrini ja Baci iseloomud ka mingitmoodi sarnased on, vastab Kati: "Minu tuttavad on küll öelnud, et me Baciga kaks sarnast energiapommi. Ma arvan, et kui peremees ise on rahulik, siis võtab ta endale ka rahuliku koera, see tingibki paljuski selle, et koer on oma peremehega sarnane."

Bacil on ka päris mitu koersõpra, näiteks Katrini kodulinna Rakvere koer Selma, kellega nad lõpmatuseni võivad koos möllata. Baci lemmikpruudid on aga Marii ja Marko Asmeri kaks armast Yorkshire terjerit.