Kas lahutavad Rauad on leppimas? Liina annab sotsiaalmeedias kahetisi vihjeid

 (51)
SDE europarlamendi valimiste pidu originaal pildid
SDE europarlamendi valimiste pidu originaal pildidFoto: Martin Dremljuga

Juuli lõpus teatas Mihkel Raud sotsiaalmeedia vahendusel, et tema ja Liina Raua abielu on läbi. Kuid Liina viimane Instagrami kommentaar Mihkli pildi all annab teistsuguseid signaale.

Nimelt postitas Mihkel selfie Colorados asuvast Rocky Mountain rahvuspargist. Hetkel usinalt fotograafiaga tegelev Liina kommenteeris oma endise elukaaslase pilti suure punase südamega.

Kuvatõmmis

Suure vanusevahega Mihkli ja Liina armuleek süttis 2012. aastal saate "Kolmeraudne" salvestusel ning samal suvel kolisid nad ka juba kokku. 2013. aasta märtsis tehti paari kooselu ka ametlikuks ning kaks kuud hiljem sündis värskelt abiellunutele tütar Mirjam. Kaks aastat hiljem sai pisike tüdrukutirts endale venna Joosepi ning viimastel aastatel on nende perekond elanud suure osa oma ajast USAs.

"Armsad sõbrad! Anname teada, et meie kooselu on lõpule jõudnud. Elus ei lähe kahjuks alati nii, nagu oled lootnud. Lahkusime sõpradena ning meid jäävad ühendama kaks imelist last, kes meie päevad ka edaspidi armastusega täidavad," kirjutas Mihkel paari ühispostituses sotsiaalmeediasse juuli lõpus.

Rannap Roostevaba maailm