Kas selgeltnägija Marilyn Kerro aitas tõesti tabada äärepealt karistusest pääsenud mõrvari?

 (60)

Selgeltnägija Marilyn Kerro lööb Venemaal oma võimetega jätkuvalt laineid! Nimelt pöördusid 17-aastase poja Roberti kaotanud murest murtud lapsevanemad Kerro poole, kuna ei uskunud politsei väidet, mille kohaselt sooritas nende laps enesetapu. Vene telekanali kinnitusel suutis Kerro tuvastada tegeliku tõe ja aidata tublisti kaasa mõrvajuhtumi lahendamisel.

2012. aasta augustis surnult leitud Roberti senine surmaraport väidab, et noormees oli tuttavatel külas, tarvitas liigselt alkoholi ning viskus rõdult alla. Vanemad seda ei uskunud ja võtsid ühendust Marilyn Kerroga, kes neid aitama asus.

"Kui oma poega surnult nägime, siis märkasime kohe, et ta haavad olid kohutavad! Need olid näol, kaelal, rindkerel..." kirjeldas ema pisarsilmil Vene telekanalile antud intervjuus. Saates näidatakse, kuidas end transsi viinud Kerro kirjeldab seejärel eesti keeles poisi surmaõhtul aset leidnud sündmusi: "Hakkab koputama uste peale, mingi meesterahvas teeb ukse lahti. Võtab ja tõukab ta vastu maad..."

Lühidalt: Kerro tuvastas, et purjus mees, kelle magamist segas erinevate korteriuste peale koputav Robert , peksis noormehe surnuks ja viskas seejärel 10. korruselt üle rõduääre alla. Väidetavalt taasavas politsei sellele infole tuginevalt mõrvatoimiku ning kinnipeetud kahtlusaluse üle algab peatselt kohus.