Kas ta on siiski mees? Lady Gaga külastas meeste tualettruumi

 (12)
Kas ta on siiski mees? Lady Gaga külastas meeste tualettruumi
Kaader videost

Lady Gaga ilmus hiljutisele MTV video muusikaauhindade jagamisele mehena riietatuna. Naine oli oma välimust muutnud paruka ning meesteriiete abil ning kimus hoolega sigarette ja jõi viskit.

Oma esinemiste käigus väitis naine korduvalt, et Lady Gaga pole üritusel kohal, vaid tema asemel on sinna tulnud hoopis võõras mees, kes tema nimel auhindu vastu võtab.

Lady Gaga meheks riietumine ei olnud mõeldud ainult meedia jaoks, ta viis selle mängu lausa nii kaugele, et ihuhädade likvideerimiseks külastas ta tavapärase naiste WC asemel hoopis meestele mõeldud kemmergut.

Kõige kummalisem hetk tolle õhtu jooksul võis olla aga moment, kui auhinna jagamise kord jõudis Britney Spearsi kätte, nimelt Lady Gaga puudutas end suurelt seinalt Britney pilte vaadates ning üritas kuulsust suudlelda. Spears tõmbus selle peale aga ehmunult eemale ega osanud suurt midagi kosta.

Meheks riietamise trikki on teinud ka Annie Lennox bändist Eurythmics, seda küll juba 1984. aasta Grammy auhinna jagamisel, kes teab, äkki šokeeriva loomuga lauljanna võttis hoopis temast eeskuju?

Vaata Annie Lennoxi videot: