Kas teadsid? Üks kindel asi, mille Meghan Markle ja teised kuningliku perekonna liikmed peavad alati reisile kaasa võtma

 (4)
Kas teadsid? Üks kindel asi, mille Meghan Markle ja teised kuningliku perekonna liikmed peavad alati reisile kaasa võtma
Foto: Scanpix

Meghan Markle ja prints Harry suunduvad varsti 16-päevasele reisile, mille raames nad külastavad Austraaliat, Uus-Meremaad ja Fidži vabariiki. Küll aga leidub üks kindel asi, mille nii Meghan kui ka teised kuningliku perekonna liikmed peavad alati kaasa võtma.

Nimelt peavad kõik kuningliku perekonna liikmed võtma reisile kaasa musta värvi riietuse. Põhjus on lihtne: kui keegi pereliikmetest peaks samal ajal ära surema, siis on leinariietus kohe käepärast võtta.

Kui kuninganna Elizabeth II isa kuningas George VI 1952. aasta veebruarikuus ära suri, siis oli noor Elizabeth koos oma mehe prints Philipiga Keenias safaril. Elizabethil polnud sobilikku riietust aga kaasas. Niisiis pandi must kostüüm lennukisse valmis, et Elizabeth saaks lennureisi ajal riideid vahetada ja peale lennuki maandumist Inglismaal lennukist leinariietuses välja astuda, kui teda ootasid ees kommentaari soovivad ajakirjanikud.

Allikas: mirror.co.uk

Rannap Roostevaba maailm