Kate Winslet Rootsist pärit esivanematest: mul oleks väga paha, kui mu esivanemad oleks rikaste või kuninglike seast olnud

 (2)
Kate Winslet Rootsist pärit esivanematest: mul oleks väga paha, kui mu esivanemad oleks rikaste või kuninglike seast olnud
Foto: Scanpix

"Titanicu" staar Kate Winslet elab küll silmapaistvas villas, kuid tunnistab, et rikkad esivanemad tekitaks temas tülgastust.

Winsletile kuulub peaaegu neli ja pool miljonit eurot maksev villa Sussexis ning kokku on tal vara peaaegu 70 miljonit eurot, vahendab Daily Mail.

Oma rikkusest hoolimata tunnistab Winslet, et rikkad esivanemad pole tema unistus, sest näitlejanna vanemad rikastesse hästi ei suhtunud.

"Ma oleks väga pettunud olnud, kui tuleksin rikaste või kuninglike seast. Meie peres ei olnud kunagi raha, kuid ma tundsin end alati õnnelikult, sest tulin armsast, toredast ja hoolivast perekonnast."

Maailmakuulsa näitlejanna ema Sally töötas ettekandjana ja lapsehoidjana, isa oli näitleja. Ema suri vähki ning peale rasket kaotust tekkis Winsletil suurem huvi oma esivanemate vastu.

Enne surma jõudis ema mainida, et Winsleti esivanemad võivad tulla Rootsist, mida ka lähem uurimine kinnitas. Näitlejanna esivanemad olid elanud täielikus vaesuses, mistõttu nende poeg suri alatoitumisse vaid 3aastaselt. "Ma tundsin end väga uhkena, et olen nende inimestega suguluses."

Rannap Roostevaba maailm