Kati Saara Vatmanni koduõuel pannakse püsti hipi-kontsert: minu tütardel on väga soe ja lähedane suhe meie väerahvast sõpradega

 (3)
Kati Saara Vatmann
Kati Saara VatmannFoto: Andres Putting

9. juunil annab Kati Saara Vatmanni koduõuel kontserdi latino-hipiartist Fantuzzi, kes elab Hawaiil oma kätega puu otsa ehitatud majas ja on tuntud mõnusa ja kaasahaarava kariibimere-, afro-funk ja latino muusika poolest — Kati paljastab ajakirja Eesti Naine veebiveergudel, et selline imetabane juhus sai talle osaks tänu tütardele.

“Nii Indiral kui ka Brigital on väga soe ja lähedane suhe meie väerahvast sõpradega. Tänu sellele seotusele toimuvad Soonel pidevad higitelgi-tseremooniad, koolitused ja laagrid — ja kontserdid-etendused,“ räägib Kati ning lisab, et Soonele pannakse ka seekord püsti suur telk, et mitte ilmast oleneda.

Fantuzzi on esinenud koos selliste staaridega nagu Bob Dylan, Paul Simon, Richie Havens, rännanud koos bändiga Grateful Dead ja musitseerinud isegi koos Bob Marley emaga ja tema loomingu hulka kuuluvad ka lood, mis ülistavad näiteks kanepi suitsetamist: