Katie Price nõuab ehitajatelt 1,7 miljonit eurot valuraha: reoveemahutist voolab häärberisse inimsi**a!

 (9)
Katie Price nõuab ehitajatelt 1,7 miljonit eurot valuraha: reoveemahutist voolab häärberisse inimsi**a!
Foto: PA Wire/PA Images / Scanpix

41-aastane tõsielustaar kuulutab, et ehitajate nigela töö tõttu voolab uhke häärberi alla tohutus koguses inimeste ekskrementi ja seal elada pole võimalik.

Hiljuti pankroti väljakuulutanud modelli kannatused ei lõppe, vahendab Thesun.

"Katie on täie mõistuse juures ja ta pidi pöörduma politsei poole, sest tema kodus läksid asjad tuksi," räägib Katie sõber. "Ühtlasi räägib ta advokaatidega, et viia oma ehitajad kohtusse."

Katie Price soovib kohtus välja võidelda 1.7 miljonit eurot, sest ehitajad jätsid reoveemahuti lähedale ehitusprügi. "Ta arvab, et prügi on blokeerinud reovee toru, mistõttu lekib tema territooriumile inimeste ekskrement ja WC-paberit," räägib sõber. "Ta sõna otseses mõttes elab s**a sees."

Katie peab kinni maksma ehitusprügi vedamise enda valduselt eemale ning leiab, et olukord väärib kriminaalmenetlust. "Terve tema maja on lahti rebitud. Vaene Katie, see kõik on põhjustanud temas nii palju stressi" räägib sõber.

Viimastel kuudel on Price istunud oma häärberis mööbli asemel kotttoolidel.

Varem soovis Price üürida oma 2.4 miljonit eurot maksva Sussexi häärberi pulmade peoalaks. Nüüd püüab pankroti väljakuulutanud naine kodust kümne küünega kinni hoida.