Kätlin Maran elukaaslasest: Urmasel ei ole mingit armuafääri!

 (45)
Kätlin Maran, Urmas Sõõrumaa
Foto: Ilmar Saabas

Selle nädala Kroonika kirjutas, et suurärimees Urmas Sõõrumaa veetis Otepääl murdmaasuusatamise MK etapil VIPi-telgis küünlavalgel aega veetleva blondiini seltsis. Publik uuris Sõõrumaa elukaaslase ja kahe tütre ema Kätlin Marani käest, kas kooselu kohale on tekkinud mustad pilved.

Kätlin ütleb, et Urmas oli murdmaasuusatamise MK etapil Rotermanni keskuses töötava endise sekretäriga. "Mul on palju meestuttavaid. Urmasel on naistuttavaid. Ikka istume lauas teise naise või mehe kõrval, see ei tähenda midagi."

Maranile teeb teema nalja: "Keegi polnud kuskil pimedas keldris ja nurga taga üles pildistatud. Urmas oli avalikul üritusel, kus oli veel tuhat inimest."


Kroonikale selgitas Sõõrumaa esmalt, et tema kõrval istunud naine kuulub Venemaa suusatiimi meditsiinipersonali liikmete rivvi. Kui selgus, et see nii siiski pole, ütles mees, et tegu on hoopis Vene tippsuusatajaga.

"Küsisin Urmaselt, miks ta nii ütles," jutustab Kätlin. "Urmas ütles, et tegi nalja ja lõpuks ei pea ju mitte keegi mitte kellelegi midagi selgitama."

Ärinaine Kätlin Maran ja Urmas Sõõrumaa on olnud koos kaheksa aastat. Neil on kaks tütart - Katriin (6) ja Kristiin (3).