Katrin Lust eitab üleostmist: kõige keerulisem oli teatada Priit Leitole, ma arvan, et ma olen nende silmis ikka täielik bitch

 (53)
Katrin Lust
Katrin LustFoto: Rauno Volmar

Neljapäeva õhtul lahvatas uudispomm, kui Kanal 2 teatas, et kõmulise ajakirjaniku Katrin Lusti menukas autorisaade “Kuuuurija”, millel läheb käima juba seitsmes hooaeg, kolib uuest hooajast eetrisse hoopis nende kanalil — kõik see juhtus vaid neli päeva enne seda, kui saade pidanuks alustama TV 3’s ning on põhjustanud tõelise pahameeletormi, kus peamiselt kaotajapool spekuleerib teemal, kui palju siis Lusti üleostmiseks raha välja käidi, et ta niimoodi “omadele” noa selga lõi, kirjutab Õhtuleht.

Lust kinnitab avameelses intervjuus, et teda ei ostetud kalli hinnaga üle, vaid ta sattus lihtsalt rääkima ühe Kanal 2 inimesega, kelle isikut ta paljastada ei soovi, ja õhku paiskus mõte, miks mitte saade ümber kolida ning umbes tunni ajaga see otsus sündiski.

"Ma olen väga lojaalne inimene ega taha vedada alt inimesi, kes mind elus aidanud on, seetõttu oli see otsus minu jaoks isiklikult väga keeruline," kirjeldab Lust, lisades juurde, et Priit Leitole teatamine oli kõige keerulisem, kuna ta tunneb TV 3 peadirektorit juba 20 aastat.

"Mulle teeb haiget see, mis ma Kummerilt (TV 3 programmidirektor Raimo Kummer toim.) kuulen, aga tean, et Priit väärtustas mind. Aga üldiselt ma arvan, et ma olen nende silmis ikka täielik bitch," tõdeb Lust ning nendib, et kui kellelgi tema lahkumisest kahju pole, siis tegi ta järelikult õige otsuse.

Artikkel refereeritud Õhtulehest