Katrin Lust ootamatult surnud vennast: kui ikka täiesti terve 40ndates mees läheb hommikul tööle ja tagasi enam ei tule...


Katrin Lust Kroonikas
Katrin Lust KroonikasFoto: Aivar Kullamaa

Ülemöödunud aasta novembris lahkus ootamatult Katrin Lusti poolvend ning selline sündmus raputas telestaari ja pani teda elus asju ümber hindama.

Sellest ajast peale elab Katrin päev korraga ja teeb kõike nii, nagu see oleks tema viimane päev, et midagi ei oleks kahetseda ja kõik, mis plaanis, saaks kohe tehtud. "Kõlab võib-olla banaalselt, aga kui näen mingeid ilusaid saapaid või kotti, siis ostan need kohe ära, mitte ei venita mõttega, et las olla, ehk kunagi ostan. Kui tunnen, et mul on kõht tühi ja tahan minna kuhugi heasse kohta sööma, siis teen seda täna ja kohe," räägib Lust värskes Kroonikas.

Oma venna tütrele Agnesele on ta alati püüdnud olla hea ja toetav tädi, viimasel aastal aga eriti. Isa surma pole kerge üle elada, kui oled õrnas eas. Katrini isa suri, kui ta oli vaid 15aastane. Ta ütleb, et isade ja tütarde vahelist lähedust on raske sõnadesse panna, kuigi tema isa oli alkohoolik ja elu koos temaga polnud kerge.

Loe edasi siit.