Katrin Lust süüdistab tuntud poeketi omanikku kallaletungis, väidetav ründaja süüdistab saatejuhti valetamises

 (332)
Uudist on oluliselt täiendatud!
Katrin Lust
Katrin LustFoto: Rauno Volmar

"Kuuuurija" saatejuht Katrin Lust šokeeris oma sotsiaalmeedia sõpru, kui ta kirjeldas, kuidas talle tungiti reedel kallale keset korteriühistu koosolekut. Tema väidetav ründaja süüdistab Lusti aga valetamises ja laimamises.

"Läksin täna filmima ühte konfliktset Tallinna korteriühistu koosolekut, kus üritati kaaperdada häälteenamust korteriühistus.Olin seal ajakirjanikuna ja mul oli ka korteriomaniku volitus. Ühel hetkel aga surus see mees mulle rindkeresse oma rusika ja keeras seda nagu kruvikeerajat täie jõuga," kirjutas Lust, kes pöördub täna ka politsei poole, et asjadele ametlik käik anda.

"Selline mees, kes tungib võhivõõrale naisele kallale ja samal ajal müüb Eesti politseile relvi ja laskemoona, siis tema nägu peaks olema kõigile teada. Olen juhtunust shokis," lisas väidetava rünnaku ohvriks jäänud Lust.

Lusti poolt süüdistatud mees kinnitas Kroonikale, et tegemist on täieliku laimu ja valega: "Ma ei ole Lusti rünnanud. Tuba oli rahvast täis ja kohalolijad võivad seda kinnitada. Lust valetab."

Katrin Lusti Facebooki postitust võid lugeda SIIT.

Rannap Roostevaba maailm