Katrin Siska: Anna-Maria Galojan tellis minu kohta Kroonikasse laimuloo

 (81)
Katrin Siska: Anna-Maria Galojan tellis minu kohta Kroonikasse laimuloo
Laura Kallasvee

Eile kirjutas Kroonika, et Katrin Siska kiusab Linadakivi Kultuurikeskuses taas eakaid ega lase neil enam tasuta kinos käia. Nimelt olevat kinoinimene Linda Ümera pahane, et sotsiaalprojektina näidatavatele filmidele on kriips peale tõmmatud.

Keskuse direktor Katrin Siska sõnul on tegu aga väljamõeldisega, sest alles kevadel korraldas ta koostöös Vene Suursaatkonnaga  filminädalat, kus kõik huvilised said tasuta vene kvaliteetfilme vaadata.

Seda enam, et sügisel plaanis Siska ka koos Ümeraga järjekordse filminädala korraldada, kuid ettevõtmine jäänud hoopis Ümera taha, ei mõista ta, miks tühja koha pealt skandaal tekitatakse.

Katrin räägib Publikule, et kogu laimu taga on hoopis poliitik Anna-Maria Galojan, kel miskipärast Siska hambus. "Sain ühelt inimeselt täiesti juhuslikult vihje, et Galojan on minu peale hästi kade ja tahab mulle iga hinna eest mingit jama keerata, juba pikemat aega," räägib Siska.

Ta selgitab, et Galojan pöördunudki Kroonika poole ning palunud oma jutu ajakirjas ära trükkida.

"Mul on tõeliselt häbi, et eesti meedias sellised südametud kurjamid tegutsevad ja et nad endale üldse aru ei anna, mida ja kuidas nad teevad. Elu on liiga lühike, et seda teistele käru keeramiseks raisata, kuid seda mõistavad nad võibolla alles järgmises elus," on Siska nördinud.