Katrin Siska loobus laiptoidust!


Katrin Siska loobus laiptoidust!

Vanilla Ninja liige ja kultuurikeskuse Lindakivi direktriss Katrin Siska (26) soovitab igavese nooruse ihkajaile elustiili, mida tema järgib. Selle nimel lülitas Siska oma menüüst välja isegi muna, kana, liha, mereannid ja kala! Mida ta üldse sööb?

Paadunud joogafanaatikuna otsustas Siska proovida oma gurust õpetaja menüüd. Kolm ja pool aastat joogat teinud Katrin tundis, et ta on järgmiseks etapiks valmis. Nii loobus ta kuu aja eest ka poes pakutavast «laiptoidust».
«Lisaks faktile, et poes olevad niinimetatud surnud tooted on täis süstitud säilitus-, raskus- ning kaunima välimuse aineid, usuvad joogid, et inimesel polegi üldse tarvis laiptoitu süüa,» seletab Katrin. «Kõik vitamiinid ja mineraalid on võimalik kätte saada muudest toiduainetest, nagu erinevad aedviljad, taimed, puuviljad, pähklid, piimatooted, õlid, riis, kartul ja teraviljaproduktid.»
Pärast hommikust joogatrenni sööb Katrin herkuloputru puuviljadega või müslit sooja piimaga, lõunaks aedviljapüreesuppi juustu-täisteraleivaga või aedviljarisotot. Õhtuks on läätsed hautatud aedviljade või praetud sojakuubikute ning ahjukartuliga.
«Vedelikest tarbin valdavalt gaseerimata sooja vett ning ingveri-kummeliteed. Ka naturaalseid värskeid mahlasid ja taimeteesid. Alkohol ja suitsetamine on välistatud.»
Katrin, kes käib ka jooksmas, poksimas ja surfamas, kinnitab, et selline menüü on ka parim kaalulangetamiseks.
«Enesetunne on kerge ja hea. Meel veelgi rõõmsam kui varem! Energiat on rohkem,» kiidab Katrin. «Samas toonitan, et inimene peab õppima tundma ennast õnnelikuna igas kaalus.»