Kättemaks või kius? Kate ja William Camillale oma lapsi ei näita

 (26)
Kuninglik laupäev
Kättemaks või kius? Kate ja William Camillale oma lapsi ei näita
Foto: ANTHONY PHELPS, AFP

Paistab, et kuningakojas pole prints Williami suhted kasuema Camilla Parker-Bowlsiga kuigi roosilised! Nimelt on prints Charles ja Camilla jäetud kõrvale mitmelt oluliselt ürituselt. Kui prints George sai suvel 2aastaseks, siis sünnipäevakutset vanaisa ja viimase kurikuulus abikaasa Camilla ei saanud. Lisaks on mitu olulist pidu möödunud nii, et Camilla pole enam oodatud. Miks?

Kui esmalt arvati, et prints William maksab sellega kätte oma ema, printsess Diana eest, kelle abielu nurjumises prints Charlesiga on suur osa ka Camillal, siis nüüd ilmneb, et põhjuseks võib olla hoopis pikantsem seik.

Briti kõmumeedia on tasahilju hakanud kirjutama sellest, et Camillal on alkoholiprobleem. Ilmneb, et varasematel lastega seotud pidudel on Camilla end purju joonud ja külalistel on džinni-lembelist prouat raske taluda. Kui uskuda Parent Heraldit, siis viimne piisk noorte vanemate karikasse oli päev, mil ristiti printsess Charlotte ja kõigil peokülalistel tuli taluda purjus Camillat.

Allikas kinnitab, et ristsed rikkus lisaks purjutamisele tõik, et Camilla süüdistas külalisi selles, et teda soovitakse kuninglikust perekonnast välja tõrjuda.

LOE LISAKS: Need Briti kuningakoja skandaalid raputasid maailma