Katy Perry sugulussidemetest Taylor Swiftiga: me kakleme pidevalt nagu perekond


Katy Perry sugulussidemetest Taylor Swiftiga: me kakleme pidevalt nagu perekond
Foto: Scanpix

Lauljannade Katy Perry ja Taylor Swifti kohta on levima hakanud väited, mille kohaselt on maailmakuulsad staarid tegelikult omavahel sugulased, kuigi nad ise seda ei tea kinnitada. Nüüd tunnistab Perry, et plaanib vastuse kindlasti konkreetselt selgeks teha.

Alles eelmine aasta jõudsid Perry ja Swift meediasse, kui oma mõnda aega kestnud tüli seljatasid ja Swifti muusikavideos "You Need to Calm Down" leppimist tähistasid, vahendab Fox News. Toona selgitasid lauljannad, et fännidele on oluline anda eeskuju tervest suhtlusest ja sellest, kui oluline on teineteisele andestada.

Nüüd tunnistab Perry, et tal poleks midagi selle vastu, kui selguks, et ta Swiftiga hoopis sugulane on. "Ma küsin ta käest, et kas peaks selle koos välja uurima või hoopis DNA-testi laskma teha. Me kakleme küll nagu perekond," tunnistas lauljanna.

"Meil on nii palju ühist ja ma arvan, et maailmas on mingi umbes 10 inimest, kellega mul midagi ühist on," rääkis Perry eelmisel aastal, kui Swiftiga avalikult erimeelsused lahendas. Toona avalikustas Swift, et Perry saatis kulleriga talle koju oliivipuuoksa, et lepitust otsida. "Sellest ajast saati oleme väga hästi läbi saanud."