Kaval nipp: Jennifer Anistonil on kaks telefoni vaid ühel omapärasel põhjusel

 (1)
Kaval nipp: Jennifer Anistonil on kaks telefoni vaid ühel omapärasel põhjusel
Foto: Scanpix

Nagu paljudel teistel, on ka maailmakuulsatel staaridel kombeks luua eriti nutikaid lahendusi, et elu veidi kergemaks teha. Ühel sellisel põhjusel on näitlejanna Jennifer Aniston omale ka kaks telefoni ostnud.

Eelmisel liitus näitlejanna Jennifer Aniston Instagramiga, kus tal tänaseks juba 16 miljonit jälgijat on, vahendab Fox News. Igale postitusele on kogunenud üle miljoni südame. Näiteks Anistoni teisele postitusele on reageerinud üle 21 miljoni inimese.

Nii populaarse kontoga on vaieldamatult raske ennast kõigest Instagramis toimuvast eemale hoida, kuid Anistonil on olemas väga lihtne lahendus.

Kindel plaan on see, et näitlejanna ei soovi sotsiaalmeediast sõltuvusse jääda, mistõttu peab ennast võimalikult palju ahvatlusest eemale hoidma. "Ma otsustasin osta kaks eraldi telefoni. Üks on mul kontoris ja kui on aeg Instagramiga tegeleda, siis saan keskenduda vaid sellele."

Juba päris algusest peale oli konto loomise kõige suuremaks takistuseks hirm, et ahvatlusest võib liiga kergelt sõltuvusse jääda. "Ma ei taha, et see mind segama hakkaks."