Kavala Kilgi raamat ajas päris-Kilgi marru! Pahane ärimees käskis raamatud lettidelt ära korjata ja ähvardab kirjastajat kohtuga

 (21)
Rein Kilk
Rein KilkFoto: Andres Putting

Terava sulega Tarmo Teeväli ja Jaano Martin Ots üllitasid hiljuti skandaalse raamatu "Kaval Kilk ja kaksteist lolli" alapealkirjaga "Pankrottimine kui uue aja hobusevargus", mis pakub paarisajal leheküljel sissevaadet Rein Kilgi äritegemise nippide anatoomiasse, kirjeldades tema pankrotte, kohtuasju ja maksmata võlgu, lastes asjassepühendatuil lahata nii ärimehe trikke kui ka tema värvikat karakterit. Seda otseloomulikult kahe autori vaatevinklist ning Kilgile raamatus sõna antud ei ole.

Publiku korduvatele pöördumistele on suurärimehe kõrvad kurdiks jäänud, ent nüüd on kindel, et raamatu ilmumine teda väga pahandab, sest Kilk lasi kõik teosed Rahva Raamatu poodidest ära korjata. Rahva Raamatu turundusjuht Airi Ilisson-Cruz kinnitas Publikule, et alates tänasest on raamat tõepoolest müügilt kõrvaldatud.

"Saime Kilgi advokaadibüroolt nõudekirja Tarmo Teeväli ja Jaano Martin Otsa raamatu müümine lõpetada seoses kirjastaja Raamatuvägi OÜ vastu esitatud nõuetega ning vältimaks võimalikke nõudeid Rahva Raamatu vastu, pidasime õigemaks antud raamatu müük peatada kuni vaidluse lõpuni," nentis turundusjuht. Kuna teos oli jõudnud müügil olla kõigest paar päeva, on poe esindajatel keeruline lugejahuvi ulatust hinnata.

Ei jõudnud poodi ostma minna? Pole viga, loe SIIT