Keelatud raamat tagasi poelettidel: "Kaval kilk ja kaksteist lolli" on alates tänasest taas müügil!

 (6)
Rein Kilk
Rein KilkFoto: Tanel Meos

Rahva Raamat annab teada, et alates tänasest on ärimees Rein Kilgi tegemisi ilukirjanduslikus võtmes kirjeldav raamat "Kaval kilk ja kaksteist lolli" Rahva Raamatu kauplustes taas müügil.

Möödunud nädalal sai Rahva Raamat Rein Kilgi advokaadibüroolt nõudekirja Tarmo Teeväli ja Jaano Martin Otsa raamatu "Kaval Kilk ja kaksteist lolli. Pankrottimine kui uue aja hobusevargus" müümine lõpetada seoses raamatu kirjastaja Raamatuvägi OÜ vastu esitatud nõuetega. Rahva Raamat AS pidas õigemaks peatada raamatu müük ja anda Rein Kilgi esindajatele mõistlik aeg hagi tagamise määruse esitamiseks. Kuna Rein Kilk ja tema advokaadid ei esitanud meile nõutud ajaks kohtumäärust, mis kohustaks raamatu levitamise peatama, ega esitanud ühtegi tõendit selle kohta, et nõue on kohtusse esitatud, siis jätkab Rahva Raamat raamatu levitamist.

Rahva Raamat vabandab viivituse pärast lugemishuviliste ees. Raamat on saadaval nii veebis kui Tallinna kauplustes ning lähipäevil kõigis kümnes kaupluses üle Eesti.

Loe lisaks: Kavala Kilgi raamat ajas päris-Kilgi marru! Pahane ärimees käskis raamatud lettidelt ära korjata ja ähvardab kirjastajat kohtuga