Keeruline algus! Andres Sõber viskas tulevase abikaasaga tutvudes silma hoopis Anne Veskile: väitis, et oleme vaid sõbrad

 (21)
Alexela Korvpalli Meistriliiga avapressikonverents
Alexela Korvpalli Meistriliiga avapressikonverentsFoto: www.joosepmartinson.com

Korvpallitreener Andres Sõber meenutab sellenädalase Naistelehe veergudel, kuidas ta abikaasa Hellega 43 aastat tagasi tutvus — värvikast loost ei puudu ei pidu, naps, teised silmarõõmud ega ka südamevalu, kuna Andres olevat visanud silma hoopis oma klassiõele, nüüdseks tuntud lauljannale Anne Veskile.

“Narva kohvikus panime Vana Tallinna sisse, raisk, et kedagi maha murda,” meenutab värvika sõnakasutuse poolest tuntud Andres soojendust Pedas toimunud tantsupeole, kus esimese sammu tutvuse sobitamiseks tegi hoopis Helle, kellele nägus sportlane silma jäi.

Paar abiellus 9. juulil 1976 ehk umbes aasta pärast tantsupeol kohtumist, kuid kõik ei läinud päris lepase reega — tutvumise alguses ei tahtnud mees kuidagi neiu tunnetele vastata. “Väitis, et me ei käi. Oleme vaid sõbrad,” meenutab Helle, lisades juurde, et lihtsast sõprusest oli asi kaugel, kuna jalutamas käidi õrnalt käest kinni hoides.

Loe edasi Naistelehest!