Kellele jääb võlgades vaevelnud tõsielustaari Mike Thalassitise ehmatavalt väike pärandus?

 (2)
Kellele jääb võlgades vaevelnud tõsielustaari Mike Thalassitise ehmatavalt väike pärandus?
Foto: Scanpix

Endalt elu võtnud "Armastuse saare" staar Mike Thalassitis vaevles vahetult enne surma tohututes võlgades, mistõttu on lähedastele jäänud päranduse väärtus ehmatavalt väike.

Usutavalt olid 26-aastase noormehe stressi põhjuseks just need lõputud võlad, millesse ta mässitud oli. Viimase tilgana karikas mõjus armastatud vanaema surm, vahendab Mirror.

Peale viimase episoodi valmimist ulatus nägusa tõsielustaari varandus üle miljoni euro. Kahjuks oli staar siiski nii kaelani võlgades, et kui peale surma kõik lõpuks makstud sai, jäi alles vaid veidi üle 10 000 euro.

Suurema osa rahast kulutas Thalassitis juba vahetult peale saates osalemist, mistõttu oli surma hetkeks tema miljonist järel vaid veidi üle 33000 euro. Sellest läksid omakorda maha ka veel maksmata võlad.

Järele jäänud 10 000 eurot pärib staari 62-aastane isa Andreas.

Hiljuti jahmatas avalikkust teadaanne ka Thalassitise restorani sulgemisest. Oma söögikoha avamine oli üks viimaseid unistusi, mille täitumisest staaril nii vähe puudu jäi. Loetud nädalad peale Thalassitise surma tegi sõber ja äripartner selle siiski teoks. Vaatamata püüdlustele ei pidanud söögikoht kahjuks siiski vastu.