Kelly Sildaru ja tema treenerist peika ootamatult avalikuks tulnud suhtest: seni, kuni inimesed normaalselt käituvad, on okei

 (45)
Kelly Sildaru ja tema treenerist peika ootamatult avalikuks tulnud suhtest: seni, kuni inimesed normaalselt käituvad, on okei
Fotod: Ekspress Meedia

Möödunud sügisel Tallinn Fashion Weekil esmakordselt kaamerate ette jäänud vigursuusataja Kelly Sildaru ja nüüdseks tema treenerina töötava Mihkel Ustavi suhe on meedia huviorbiidis olnud juba mitu kuud. Kui varem pole paar oma suhet kommenteerinud, siis nüüd tunnistasid armunud, et nad pigem eelistavad rääkida spordist.

"Mina olen harjunud, et minust kirjutatakse. See ei lähe mulle korda, aga Mihklil ei pruugi nii olla," ütles Kelly Delfi Spordile ning lisas, et tema ei pööra sellele tähelepanu.

Mihkel, kes on meediaga suhtlemises veel väga roheline, tõdeb, et ta ei saa öelda, et pidevad artiklid teda ei häiriks. "Seni, kuni inimesed normaalselt käituvad, on okei. Kahjuks on ebavajalikke artikleid palju. Mõtlen, et kes selliseid asju loevad ja naudivad? See on natuke naljakas," arvab ta.

Kuid noormehe arvates on nüüd palju toredam, sest ta pole ainult Kelly peika, vaid ka treener. "Hea meelega räägin spordist. Mulle sport väga meeldib. Pigem räägin sellest kui eraelust," ütleb ta.

Artikkel refereeritud Delfi Spordist.