Kerdo Mölder on oma lapsed unustanud? "Ta ei toeta neid rahaliselt üldse!"

 (11)
raha
Foto: Ester Vaitmaa

Mõni päev tagasi võttis Publiku toimetusega ühendust ansambli Respekt solisti Kerdo Mölderi laste ema. Naise sõnul ei suuda ta mõista, kuidas saab mees, kes nii mitmel rindel tööd teha rabab, oma lihased lapsed raha ja tähelepanuta jätta.

“Lugedes meediaväljaannetest, siis võib tihti kuulda kui hästi läheb ansambli Respekt solistil ja Kannu Kõrtsi programmijuhil Kerdo Mölderil, kes juhtumisi on minu kahe lapse isa. Küll annab ta välja albumeid, uusi laule, möllab vanalinna pubides, sõimab teisi lauljaid ja korraldab uhkeid presentatsioone,” räägib Meelika, kes on kurb, et mees oma järglased sootuks unustanud on.

“Kaks aastat pole Kerdo oma lastele sentigi raha andnud. Vaatamas käib neid täpselt nii nagu jumal juhatab — heal juhul kolm korda kuus, vahel ei jõua mees oma laste juurde isegi mitu kuud,” jätkab laste ema ning lisab, et mõni aeg tagasi andis ta sisse ka alimendid.

Meelika ei nõua enda sõnul Kerdolt suuri summasid vaid seda, et ta tihedamini oma lapsi külastaks ja neile pisutki toiduraha lauale paneks.

“Kui suudab albumeid välja anda ja uusi laule teha, siis oma kahe väikse lapse jaoks võiks ju ka eraldada natukenegi kuus raha. Ehk meedia paneb Kerdo mõtlema.”

Mölderiga rääkides rõhutab ta, et päris kindlasti pole ta oma lapsi ära unustanud. “Lapsed on minu jaoks elus tähtsal kohal ja väga kallid. Suhted nii laste kui laste emaga on head ning iga võimaliku vaba hetke püüan veeta just nendega,” ütleb ta.

“Kui kohtun lastega, teen väljaminekuid — käime kinos, söömas ja ostan kingitusi. Viimasel aastal konkreetset toetust ei ole teinud kuna ansambel Respekt, millega olen seotud, nõudis palju väljaminekuid,” räägib ta põhjustest, miks igakuine rahaline toetamine viimasel ajal pisut unarusse on jäänud.

Kerdo Mölderi 2010. aasta pole alanud just kuigi positiivsete toonidega. Jaanuaris saatis mees pressiteate, milles teatas, et “Eesti laulu” võistlusel osaleb ka Kannu Staari võitja Regina. Samas kritiseeris ta sapiselt eesti muusikuid: “Ajukääbik Niki astub pulmakleidis lavale ja kujutab ette, et on jube kihvt ja tehtud on tohutu stiilimuutus, aga tegelikult on see nõrk ja nõme!” andis ta oma suhtumisest mahlakalt teada.