Kertu Jukkum alandas mõtte jõul kaalu tervelt kolm kilo!

 (18)
Kertu Jukkum alandas mõtte jõul kaalu tervelt kolm kilo!
Foto: erakogu

"Kaotada viis kilo nädalaga, nagu ekstreemsemad dieedid lubavad, on täielik jama," räägib armastatud raadiohääl Kertu Jukkum. Sportlik saatejuht on tulutult kõik võimalikud dieedid oma nahal läbi proovinud.

Raadio SkyPlus eksperimenteeriv reporter Kertu Jukkum (26) on ära proovinud nii kapsasupidieedi kui paastulaagri, korra üritas ta kaalu alandada isegi mõtte jõul.

Täna võdistab Kertu vastikusest lausa õlgu, kui hakkab meenutama, milliseid tobedusi ta ise dieete pidades teinud on. "Õunaäädikat olen joonud. Looduslikke ananassi- ja ploomipreparaate söönud. Paastulaagris käinud. Kapsasupi-, arbuusi- ja puuviljadieete pidanud. Korra lugesin ka üht raamatut, mis õpetas mõtte jõul kaalu alandama - ja kolm kilo tõesti mõtlesingi end saledamaks."

Ilusa ja terve keha saladusi õppis Kertu tundma alles ligemale kahe aasta eest, kui teda triatloni patrooniks paluti. "Enne seda olin ikka väga spordikauge inimene."

Kertu elu muutus täielikult, kui ta sai endale abiks toitumisspetsialisti. Nüüd teeb Kertu ka korralikult trenni ja ei piitsusta end dieetidega, mis pikemas perspektiivis kuhugi ei vii.