Kes on välismaa pressis üleöö kuulsaks saanud eestlannast näitleja Mareli Miniutti?

 (75)
Kes on välismaa pressis üleöö kuulsaks saanud eestlannast näitleja Mareli Miniutti?
Foto: kuvatõmmis Youtubest

Mareli Miniutti oli vaid eile tundmatu nimi nii Eesti, kui ka välismaa pressis, kuid üleöö on tema nägu ja nimi Daily Maili, Fox Newsi ning teiste maailmakuulsate uudistesaitide esilehtedel. Kuid kes ta on?

USA presidendi Donald Trumpiga vahekorras olnud ja sellega seotud vaikimiskokkuleppe pärast kohut käinud pornostaar Stormy Danielsi advokaati Michael Avenatti on sattunud koduvägivalla skandaali.

Nimelt on tema süüdistajaks 20. aastates eestlanna Mareli Miniutti, kes hetkel resideerub USAs. Miniutti taotles lähenemiskeelu kehtestamist Avenattile, kes väidetavalt tekitas talle paistetusi ja sinikaid, vahendab Daily Mail.

Loe eestlanna süüdistustest rohkem SIIT.

Lehekülje IMDB andmetel on Võrust pärit Miniutti osalenud vaid kaheksas filmis, millest kaks pole veel ilmavalgust näinudki. Neist kuulsaim on "Oceani Kaheksa", kus võtsid osa ka Sandra Bullock, Anne Hathaway ja Rihanna. Siiski oli eestlannal võrdlemisi väike osa selles linateoses. Lehe andmetel on neiu 176 sentimeetrit pikk.

Seotud lood:

Neiu Instagrami kontol, mis veel enne skandaali lahvatamist oli avalik, on ligi 10 000 jälgijat. Daily Maili andmetel on Miniutti kustutanud oma sotsiaalmeedia kontodelt viimaste tundide jooksul mitmeid pilte.

Miniutti on näidelnud ka lühifilmis "Go Girls", mis räägib neiudest, kes üritavad iga hinna eest Hollywoodis kuulsaks saada. Sellest on lühiklipp üleval ka internetis.

VAATA KA: Eesti päritolu Hollywoodis tegutsevad näitlejad, kellest sa ei pruukinud teada.