Kesha kakleb produtsendiga: ta kasutas mind 10 aastat seksuaalselt ja vaimselt ära!

 (17)
Kesha
KeshaFoto: L.E. BASKOW, REUTERS

Kesha kaebas oma produtsendi ja mentori Dr. Luke'i ehk Lukasz Gottwaldi kohtusse 10 aasta pikkuse seksuaalse ja vaimse kuritarvitamise eest, vahendab TMZ.

2005. aastal kõigest 18-aastasena Dr. Luke'iga koostööd alustanud Kesha skandaalitseb täie rauaga ja väidab, et 41-aastane produtsent väärkohtles teda 10 aasta vältel nii seksuaalselt, füüsiliselt, emotsionaalselt kui vaimselt. Veelgi enam, Kesha väidab, et produtsent kasutas alkoholi ja narkootikume, et tema vastupanuvõimet nõrgestada. Ühtlasi olevat mees peamiseks süüdlaseks neiu buliimia kujunemisel, kuna olevat alati rõhutanud, et ta on liiga paks ja näeb välja nagu "fucking külmkapp".

Mees on aga andnud ka omapoolse vastulöögi, kaevates Kesha omakorda kohtusse, kuna laulja väidetavalt valetab nii, et suu suitseb, et oma plaadilepingust välja rabeleda. Dr. Luke'i süüdistab ka lauljatari ema Pebe Servertit ning Kesha uut mänedžment-tiimi, kes on teda laimu levitamisega olevat ähvardanud.

Dr. Luke'i "laste" nimistusse kuuluvad sellised suurnimed nagu Kelly Clarkson, Miley Cyrus, Katy Perry, Pink, Britney Spears, Jessie J, Rihanna ja Sugababes.