Kevin Harti hädaabikõne: ta jutt on täiesti seosetu


Kevin Harti hädaabikõne: ta jutt on täiesti seosetu
Foto: Scanpix

Nädalavahetusel sattus raskesse avariisse koomik Kevin Hart, kelle seisund tänaseks paranenud on. Nüüdseks on selgunud, kes ja millal politseile juhtunust teada andis.

Avalikkuse ette on lastud hädaabikõne, mille politsei avarii õhtul sai, vahendab CNN.

Salvestuses räägib naisterahvas, kes end Kevin Harti naiseks Eniko Parrishiks nimetab. Parrishi kõne saabus politseisse kodust, kus mures kaasa vaid minutid peale õnnetust abi hakkas otsima. "Mul on vaja, et keegi tuleks ja võtaks ta."

Palju rohkem informatsiooni abikaasa kahjuks anda ei teadnud. "Ma ei tea, mis juhtus," kirjeldab helistaja. "Ta on lihtsalt siin. Ta jutt on täiesti seosetu."

Parrish teadis politseile rääkida, et õnnetus juhtus 20 minutit varem, väljaspool nende valvatud elurajooni. "Ta ei saa liigutada," selgitas mures abikaasa, kes teadis, et midagi on viga Harti seljaga.

Teine hädaabikõne on juhilt, kes peale õnnetust hädalistele appi tõttas. Kuulda on, kuidas pealtnägija selgitab, et reisija on autos "kinni". Näib, et tal on valus.

"Nad on mõlemad ärkvel. Juht on autost väljas, kuid näib, et ta on samuti natuke viga saanud. Tundub, et auto katus on puru."

Pole selge, kas sündmuskohta jõudnud abiline selgitas reisijana Harti või kolmandana autos reisinud naisterahvast.

Rannap Roostevaba maailm