Kevin Spacey koduvisiit, pokker Edward Nortoniga, nädal Scorsesega võtteplatsil — DiCaprio müüb heategevusoksjonil iseennast ja oma kuulsaid sõpru

 (1)
Osaleda saad ka Sina!
Leonardo Dicaprio ja Brie Larson
Leonardo Dicaprio ja Brie LarsonFoto: Watchara Phomicinda

Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni kliimasaadik ja äärmiselt heldekäeline heategija Leonardo DiCaprio korraldab 20.juulil meie aja järgi kell 22.00 oma St. Tropez’ veinimõisas enneolematu oksjoni, kuhu paneb “müügile” iseenda ja oma kuulsad sõbrad — kuigi kohapeale pääseb vaid kutsetega, on oksjonil osalemine veebivahendusel võimalik kõigil! Oksjonist kogutud tulu annetatakse looduskaitseprojektide ja kliimamuutuste uuringute fondi ja Nice'i terrorirünnaku ohvritele.

Pidulikul galal lahutavad meelt The Weeknd, Lana Del Rey ja Andrea Bocelli ning meeliköitvate objektidena pakutakse näiteks US Open tennisemeistrivõistluste finaali vaatamist koos Leonardo endaga, tema valgest kullast ja teemantidest mansetinööbid, mida ta kandis oma elu esimest Oscarit vastu võttes ja rekvisiidid filmist, mis Leole selle Oscari tõid — “Mees, kes jäi ellu”.

Lisaks on DiCaprio “tanki pannud” ka oma auväärsed sõbrad ja kolleegid — kel piisavalt raha, saab Edward Nortoni ja Jonah Hilliga pokkerit mängida, üksipäini Eiffeli tornis privaatvisiidil käia, pooluseid avastada, aasta otsa VIP-külalisena Harvey Weinsteini üritusi väisata, supermodell Doutzen Kroesi erikülalisena Victoria’s Secreti pesushow’d vaadata. Lisaks on enampakkumisel ka ohtralt kunsti alates Picassost lõpetades moodsa ajastu klassikutega. Täpsema nimekirjaga saad tutvuda SIIT.

Rannap Roostevaba maailm