Kiiret paranemist! Emma Stone sattus pidutsedes veidi liiga hoogu ja vigastas oma õlga


Kiiret paranemist! Emma Stone sattus pidutsedes veidi liiga hoogu ja vigastas oma õlga
Foto: Scanpix/Reuters

Emma Stone põhjustab Disney produtsentidele parajat peavalu pärast kukkumist ja õla vigastamist Spice Girlsi kontserdil.

30-aastane näitlejanna nautis ikoonilise tüdrukutebändi esinemist Wembley staadionil kui ta oma sõbra õlgadelt maha prantsatas, vahendab Mirror. Emmale on nüüd arstide poolt öeldud, et ta peab vähemalt kaks kuud rahus puhkama ja õlarihma toestuseks kandma. See aga viib Disney filmi "101 dalmaatsiakoera" järje küsimärgi alla.

Emma pidi juba filmivõtetega Londonis alustama, kuid ei saa hetkel seda teha. Väidetavalt ei saanud oskari võitja enne paari päeva isegi aru kui raske ta vigastus tegelikult on, arvates, et see on kõigest sinikas. Arsti juurde läks noor naine alles paari päeva pärast, kui valu ei kadunud.

View this post on Instagram

Emma and Emma ⠀ #stone#emma#emmastone#emmaleebunton

A post shared by Emma Stone (@_emmastoneofficial_) on

Enne vigastust postitas Emma sotsiaalmeediasse ka pilte kontserdi ootusärevusest.

The Sun andmete kohaselt on Emma väga suur tüdrukutebändi Spice Girls fänn ja ta sattus "liiga hoogu pidutsedes oma sõbra õlgadel."

Emma pidi Disney uues filmis mängima pahade poolel - Cruella De Vil rollis. Kuna roll on aktiivse iseloomuga, peab Emma selle jaoks olema oma parimas füüsilises rollis. Koerte järgi jooksmiseks ta praegu suuteline ei ole.