Kim Kardashian valmistub lahkuminekuks räpakollist Krisiga

 (4)
Kim Kardashian valmistub lahkuminekuks räpakollist Krisiga
Reuters/Scanpix

Kaheksa nädalast tagasi abiellunud Kim Kardishian ja tema abikaasa Kris Humphires hakkavad lahku minema. Väidetavalt on mehel kõrini sellest, et Kimile makstakse liiga vähe tema reality show eest ning üleüldse sellest, et pidev kaamerasilm nende elu jälgib.

Viimane OK magazine paljastab paarikese tüli pisiasjad. Vaene Kris Humphires teeb endast kõik oleneva, et päästa nende abielu. Mees vabandas korduvalt ning ütles, et ta ei mõelnud juttu kaameratest ja vähesest palgast tõsiselt ning ta läks lausa nii kaugele, et ütles naisele: "Palun, ära jäta mind!", pealtnägijate sõnul oli tegemist üpris meeleheitel hädapalvega.

Eelmisel nädalavahetusel, Kim'i sünnipäeva peol näis paaril tüli olevat ja nad hoidsid peol üksteisest eemale.

Allikaste sõnul vihkab Kim meeletut ka laga, mis abikaasa enda ümber tekitab. Naisel olevat koristamisest tõeliselt kõrini. Kris on viimasel ajal väidetavalt väga laisaks muutunud. Kris on samuti hakanud virisema ka Kim'i õdede kallal, ta muudkui kritiseerib teisi ning muutub vahepeal päris õelaks.

Us weekly allikate sõnul ei saa abikaasad omavahel peaaegu üldse läbi, ja keegi oska ette aimata, mis nendest edasi saab. Lisati ka, et Kris ei joo Kardishian Kool-Aidi, mis põhjustab oma jagu probleeme.

Rannap Roostevaba maailm