KINDEL: Luisa Värk kinnitas beebiootust: ma olen isegi nalja teinud, et magistri lõputööd kirjutan uue beebi kõrvalt. Lähebki nii!

 (56)
Lauljanna Luisa Värk ootab oma teist last
Lauljanna Luisa Värk ootab oma teist lastFoto: Karli Saul

23.juunil peetud võidupüha paraadist alates on õhus rippunud põletav küsimus — kas peaministriproua Luisa Värk on taas beebiootel või mitte? Kuigi Riigikantselei avalike suhete osakond pole kuuldusi kinnitanud ega ümber lükanud, sai Luisal endal lõpuks spekulatsioonidest villand ja R2 raadioeetris Kaidor Kahariga peetud vestlussaates "Suvehommik" kinnitas ta beebikõlakaid.

"Kes palju teeb, see palju jõuab," nentis Luisa vastuseks küsimusele, kuidas ta plaanib sügisel ühtaegu nii ülikooli lõpetada kui last sünnitada. "Mul on see kombeks! Ma ikka tegin nalja, kui astusin jälle ülikooli, et magistri lõputööd kirjutan uue beebi kõrvalt nii nagu oli bakalaureusega. Läheb nii, nagu alati läinud on!" naeris ta ja võttis rõõmsalt vastu kaassaatejuhi õnnitlused, nentides siiski, et rohkem detaile ta avalikkusega jagada ei plaani.

Mida ütleb säärased sündmuste kulg aga meie peaministri kohta? Publikul on veel väga hästi meeles, mida Taavi Rõivas valitsuse pressikonverentsil beebikuulduste peale kostis.

Meenuta alljärgnevast videost:

Saadet saad järelkuulata R2 lehelt!