Kirsti Timmer turgutati tagasi elule: olen siiralt õnnelik, et elan riigis, kus meditsiin on nii heal tasemel!

 (152)
Kirill Safonovi moeshow 2013
Kirill Safonovi moeshow 2013Foto: Martin Dremljuga

Külmad ilmad ning viiruste ja hingamisteede haiguste aeg on käes ning Kirsti Valdstein-Timmer on selle sügise koledaima tervisehäda — kopsupõletiku — käest tagasi elule toodud. Oma ajakirjas Naisteleht ilmuvas kolumnis kirjeldab ta pikalt ja elavalt seda, millise kogemuse osaliseks sai ta Eesti kiirabitöötajatega kokku puutudes.

Pärast "Laula mu laulu" võtete lõppu Laitse graniitvillas vajus Kirsti nii rängalt tõvevoodisse, et ema pidi talle kiirabi kutsuma. Teel EMOsse valas tuntud raadio- ja teletegija nii mõnedki hirmu- ja enesehaletsuspisarad, mille pühkis oskuslikult ära aga eriti professionaalne kiirabiarst.

"Arstiamet on kutsumus ja sellest arstist kiirgas seda aitamissoovi ja toeksolemist nii tugevalt, et mul jäi üle vaid tänada saatust, et mulle just see brigaad saadeti!" ohkab Kirsti oma kirjutises ja lisab juurde, et positiivsed muljed jätkusid ka intensiivpalatisse jõudnuna. "Ma olen siiralt õnnelik, et elan riigis, kus meditsiin on nii heal tasemel ja arstid teevad oma tööd tõelise pühendumusega!"

Rannap Roostevaba maailm