Kirsti Valdstein-Timmer: poeg tuli ja ütles: ema, me tahaks, et sa oleksid kodus

 (15)
Kirsti Valdstein-Timmer: poeg tuli ja ütles: ema, me tahaks, et sa oleksid kodus
Foto: Ilmar Saabas

Kahe väikse lapse ema Kirsti Valdstein-Timmer tunnistab, et on telesaate "Kodutunne" iganädalaste võtete tõttu viimase aasta veetnud rohkem kodust eemal kui kodus. Iseäranis kannustas teda heategevusliku saatega lõpparvet tegema pereliikmete soov.

"Minu otsusele aitas suuresti kaasa see, kui mu kuueaastane poeg tuli ja ütles: ema, me tahaks, et sa oleksid kodus," meenutab Kirsti kolme nädala tagust seika Õhtulehele. Tema kolmene poeg River, kuuene poeg Ron-Robert ja 17aastane tütar Merily olid kahe saatehooaja vältel tema elukaaslase Ilmar Puki ning vanavanemate hoole all. "Terve pere oli rakendatud."

Üleeile postitas "Kodutunde" saatejuht-toimetaja Kirsti oma Facebooki seinale teate: "Armsad "Kodutunde" vaatajad, pered, toetajad ja sõbrad! Sel neljapäeval jõuab eetrisse "Kodutunde" tagasivaate- ja lõpupeosaade, see on ühtlasi viimane minu jaoks. Mingit skandaali minu lahkumises otsida ei ole mõtet, loobusin ise. Aasta on olnud pikk aeg ja võtteperioodid kestavad neli-viis päeva, väikeste laste emana ei saa sellist eemalolekut kauem endale lubada. Tänan teid kõiki toetuse ja koosveedetud aja eest ning loodan, et kohtume pea."

Refereeritud artikli täistekst Õhtulehes.