KLÕPS: Abielusaate Helen veetis Ilvese plaadiesitlusel aega majoneesipoliitik Jaan Kundla seltsis

 (14)
President Toomas Hendrik Ilves tutvustas muusikakogumikku
President Toomas Hendrik Ilves tutvustas muusikakogumikkuFoto: Hendrik Osula

Saatest "Abielus esimesest silmapilgust" tuntust kogunud Helen, kes alles hiljuti kurtis, kuidas noormees Siim, kellega ta teleeksperimendi tarvis paari pandi, temas lausa hirmujudinaid tekitas, tõmbas eilsel president Ilvese nooruspõlve lemmikpaladest kokku pandud plaadi esitlusel tähelepanu ootamatu kaaslasega.

Tegemist oli ei kellegi muu, kui skandaalse poliitiku Jaan Kundlaga, kes on kurikuulsust kogunud nii majoneesi- kui värdjaskandaaliga.

Mäletatavasti käis Kundla maksumaksja raha eest toidukaupa ostmas, soetas muuhulgas majoneesi ja viis arve riigikokku, sest tegemist olnud tööalase kulu ehk valijatega kohtumisega.

Oma korterisse võetud üürnikke sõimas skandaalne poliitik aga värdjateks, selgitades hiljem Delfile antud intervjuus, et värdjas ei ole ometi ropp sõna.

Abielusaate Helenil näis Kundlaga jätkuvat nii jututeemasid, kui tantsulusti. Helen ja Jaan hoidsid terve õhtu lähestikku ning koos tantsuplatsil õõtsudes sättis poliitik oma käe noore naise piha ümber.

"Abielus esimesest silmapilgust" erisaates tunnistas Helen, et üks põhjusi, miks tema ja Siimu abielu vett vedama läks, oli see, et mehega ei olnud lihtsalt mitte millestki rääkida.


LOE LISAKS: Mis seob tegelikult abielusaate Helenit ja Jaan Kundlat? Poliitiku sõnul on tegemist millegi enamaga kui sõprus!